A picture

e-mail:  vseruby@iol.cz

klikací rozpočet

Klikací rozpočet

Dotazník předběžného zájmu o dětskou skupinu ve Všerubech

Typ: ostatní
Milí rodiče, rádi bychom znali váš názor na otevření dětské skupiny/klubu ve Všerubech. Tato dětská skupina by měla alespoň prozatím vyřešit problém s kapacitou mateřské školky. Vytvořili jsme dotazník, který by nám měl napovědět jakým směrem se v této oblasti dále pohybovat. Více v detailu zprávy.

Vážení spoluobčané a rodiče,
jak jsme již avizovali, tak jedním z našich hlavních předsevzetí je ve Všerubech vyřešit alespoň prozatím přechodně problém mateřské školky, kdy do školky nejsou z kapacitních důvodů přijímány naše (vaše) děti. Nové vedení města se na spolupráci v této oblasti dohodlo se spolkem imPerfect, který v Plzni a ve Zbůchu provozuje dětskou skupinu/dětský klubík, což jsou ve své podstatě takové „malé školky pro malé děti“. Ve Všerubech jsme si natipovali vhodný prostor a myslíme si, že jsme schopni od začátku roku 2023 zde dětský klubík pro 10 – 15 dětí otevřít. Z tohoto důvodu jsme si pro rodiče připravili dotazník, který by nám měl napovědět jakým směrem se v této oblasti dále pohybovat. Prosíme Vás tímto o zodpovědné vyplnění tohoto dotazníku a případné jeho další šíření, abychom získali co nejvíce dat potřebných pro naše rozhodnutí. V případě, že by někdo měl zájem se na činnosti tohoto klubíku či skupiny nějakým způsobem podílet (např. chůva, učitel/-ka, kuchař/-ka apod.), tak zanechte prosím na sebe kontakt v posledním odstavci dotazníku.

Za vyplnění předem děkuji. Vašek Červenka, starosta města

Spolek imPerfect:

• Můžeme nabídnout své zkušenosti s provozováním dětské skupiny ve Zbůchu a dětského klubu v Plzni. Tímto případně vzniknou nejen místa pro vaše děti ve věku od 1,5 do 5 let, ale zároveň i nové pracovní příležitosti.
  • O našich dalších aktivitách se můžete dočíst na našem webu www.im-perfect.cz nebo na FB stránkách www.facebook.com/imPerfectZbuch.
  • Pro případné dotazy nás kontaktujte na m.dvorakova@im-perfect.cz nebo na tel. č. 605 839 332.

Vytvořeno: 1. 11. 2022
Poslední aktualizace: 2. 11. 2022 00:16