A picture

Počasí dnes:

30. 7. 2021

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

rozšířené vyhledávání ...

Spolek ProVšeruby

Město Všeruby

Všeruby 2

330 16 Všeruby u Plzně

tel 377 915 278

e-mail:  vseruby@iol.cz

klikací rozpočet

Klikací rozpočet

CETIN - Stabilní a rychlý internet

Typ: ostatní
Společnost CETIN a.s. v posledních letech provedla modernizaci pevné sítě v naší obci. Všude tam, kde byla dříve pevná linka, je dnes možné připojit internet rychlostí až 250 Mb/s.

CETIN není dalším operátorem. Stará se o největší telekomunikační síť v Česku. Vylepšuje a rozvíjí tuto síť každý den. Stabilní a rychlý internet po kabelu nyní jistě ocení všichni obyvatelé, kteří využívají datové služby z bezpečí svého domova.

Poskytovatele internetových služeb volíte sami dle Vašich potřeb a požadavků. Vybírat můžete z více než dvaceti operátorů, a jejich téměř 100 různých služeb, balíčků a akčních nabídek. Seznam partnerů, rychlost připojení pro Vaši adresu a možnost objednání služeb naleznete na zrychlujemecesko.cz.

Vytvořeno: 9. 5. 2021
Poslední aktualizace: 9. 5. 2021 00:29